Краскопульт F75 HVLP 1,5 мм, 300 мл GEKO G01187
Пістолет високого тиску. GEKO G01187 вимагає більш високого тиску подачі, використовує менше повітря, ніж пістолет низького тиску.
- Краскопульт оснащений верхнім гравітаційним резервуаром ємністю 300 мл
- Обертова насадка дозволяє змінювати форму струменя фарби.
- Ручка регулювання розпилення дозволяє регулювати аерацію частинок фарби.
- Ручка регулювання матеріалу дозволяє збільшувати або зменшувати кількість фарби, выдуваемой через сопло.
- Ручка регулювання тиску повітря дозволяє регулювати тиск повітря, що надходить в пістолет з компресора.
Застосування: нанесення грунтовок, базових емалей, лаків, однокомпонентних лаків та шпаклівок.
Особливості пульверизатора:
- Висока ефективність передачі ідеальне розпилення для фарб і плям середньої в'язкості
- Низьке споживання повітря, дозволяє працювати з менш ефективними компресорами
Технічні характеристики:
- Тип: HP
- Діаметр сопла: 1,5 мм
- Ширина струменя: 180 - 230 мм
- Ємність для фарби: 300 мл
- Рекомендований робочий тиск: 3,0 - 5,0 бар
- Витрата повітря: 90 - 230 л / хв.
- Підключення: 1/4"
- Матеріал: сопло і голка з нержавіючої сталі; латунна повітряна головка
Комплектація:
- Пістолет-розпилювач HP
- 300 мл резервуар для фарби
- Гайковий ключ
- Щітка для очищення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.675 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Діаметр сопла | 1.5 мм |
| Ємність бака розпилювача | 0.3 л |
| Робочий тиск | 3 бар |
| Витрата повітря | 90 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Перехідний штуцер | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткові функції | |
| Регулювання тиску повітря | Так |
| Регулювання подачі розпилюваної суміші | Так |
| Регулювання ширини факела | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 626 ₴









